رونمایی از سه محصول دارویی جدید

در جشنواره رسمی داروسازی انجام می شود:

رونمایی از سه محصول جدید دارویی

دومین جشنواره رسمی داروسازی کشور- دومین جشنواره بین المللی زیست دارو در زمستان سال 97، برگزار می شود.

به گزارش دبیرخانه دائمی جشنواره، ( IFB2018 ) دومین جشنواره زیست دارو با همکاری دانشگاه علوم پزشکی تهران و معاونت علم و فناوری ستاد توسعه زیست فناوری ریاست جمهوری از تاریخ 30 آذر تا 3 دی ماه امسال در مرکز نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

در فضای 6000 مترمربع سالن میلاد این جشنواره، از سه محصول جدید دارویی رونمایی می شود.

زیست دارو با معرفی جدیدترین دستاوردهای پژوهشی و شرکت های دانش بنیان و ایده های برتر شرکت های دارویی، بزرگ ترین گردهمایی داروسازان کشور است و با توجه به استقبال صورت گرقته از اولین دوره اش، پیش بینی حضور حدود 3000 داروساز و 1000 ایده قابل بررسی، می شود.

دکترسیدمهدی رضایت (ریاست دومین جشنواره رسمی داروسازی) و دکتر اسماعیل صدرالدینی (دبیرعلمی)، همچنین دبیراجرایی آن دکتر مجید مسگر طهرانی است.

موضوعات تخصصی دومین جشنواره رسمی داروسازی را فارماسیوتیکس، داروسازی بالینی، بیوتکنولوژی دارویی، نانو فناوری  پزشکی و دارویی، داروشناسی و سم شناسی پایه و بالینی، فارماکوگنوزی و داروسازی سنتی، مدیریت و اقتصاد دارو، فارماکواپیدمیولوژی تشکیل می دهند.

دبیراجرایی دومین جشنواره رسمی داروسازی کشور درباره موضوعات پانل خاطر نشان کرد: «تمام حیطه ها، طبق جدیدترین رشته های تخصصی داروسازی در مقطع دکترا برنامه ریزی شده است. مسگر طهرانی با بیان این که حدود 600 – 500 شرکت دارویی و صنایع وابسته به دارو در کشور وجود دارد، افزود: پیش بینی می شود از این تعداد 150 شرکت حضور یابند.»

وی در مورد برنامه جانبی این جشنواره گفت: «در 4 روز  برگزاری جشنواره، 20 کارگاه جانبی با برگزارکنندگانی از اساتید مطرح و برتر دانشگاه علوم پزشکی تهران در حوزه داروسازی خواهیم داشت و علاوه بر آن خارج از فضای جشنواره نیز 15 کارگاه آنلاین دارویی همراه با گواهینامه بین المللی مورد تأیید سوییس برگزار می شود.»

.علاقه مندان برای ارسال مقالات خود تا 15 مهرماه  1397 فرصت دارند به نشانی سایت  www.icbcongress.com/biopharma مراجعه و یا با تلفن 26309741-021تماس بگیرند.